VÁNOČNÍ

MEDITAČNÍ

KONCERT 2018

Transformační léčivá meditace a beseda

KARAIMI

BANSKÁ BYSTRICA 15. 12. 2018

Múzeum SNP

Meditace bude doprovázena 3D animacemi

Filipa Záruby z filmu Bufo Alvarius -

The Underground Secret.

www.bufoalvarius.com

Vánoční transformační léčivá meditace a beseda s Karaimi

 

Milí přátelé,

 

zvu vás o svátečním vánočním čase ke společnému sladění s rytmem Matky Země a na práci s energií tohoto vyjímečného ročního období, kdy se zastavíme a spočineme v léčivé síle srdce.

 

Provedu Vás aktuální přerodovou meditací ve spojení s vlákny snů z nichž se tká naše skutečnost, s předky, s tvořivou energií živlů celého těla, s napojením se na Zemi a zdroj své duše. Meditace je základem záměrného tvoření života a tou nejefektivnější metodou vlastního čištění, léčení a transformace stresů a lidské bolesti do síly, radosti a lásky.

 

Dále proběhne beseda o všem co Vás zajímá a také čerstvé zkušenosti z kolumbijského pobytu Karaimi s původním národem nepřerušených tradic stařešinů Kogi.

KARAIMI

 

KDY A KDE

TERMÍN

15. 12. 2018 od 19 hod.

MÍSTO KONÁNÍ

Múzeum Slovenského národného povstania, Kapitulská 23 975 59 Banská Bystrica, Slovensko, vstup do divadla bude možný od 18:00hod.

KARAIMI
KARAIMI
www.haluzice.cz

Žena nadčasové hloubky pracující se zemskou energii, moderní šamanka přenášející spiritualitu původních učení do současného života, autorka úspěšných prožitkových workshopů tvůrčího seberozvoje a osobní vize. Každoročně vede velké transformační meditace v přechodových zlomových konstelacích rovnodenností a slunovratů. Vede skupinové cesty na posvátná silová místa na ostrovy Malty a do Kolumbie. Je zakladatelkou nadačního fondu ŽIVÁ ZEMĚ na podporu nositelů původní nepřerušené linie zemské spirituality stařešinů národa Kogi z nedostupných oblastí pohoří Sierra Nevada v Kolumbii.

ANIMACE

FILIP ZÁRUBA
FILIP ZÁRUBA
režisér, kameraman, scénárista, autor 3D animací, střihač, hudebník a producent

Filip Záruba je jedním z průkopníků 3D animace v Čechách, spolupracoval s Českou televizí, také na celé řadě reklam, filmů i videoklipů. 3D grafiku a animaci vyučoval na katedře multimédií ve Zlíně. Po setkání s Octavio Rettigem a s medicínou Bufo Alvarius, zúročil všechny své dosavadní zkušenosti a o této jedinečné metodě natočil autorský film. S partou dobrovolníků proto vyrazil do Kolumbie na cestu, která mnohým, i jemu samotnému, změnila život. Dokument BUFO ALVARIUS – THE UNDERGORUND SECRET je vůbec prvním celovečerním filmem o halucinogenní žábě na světě. Je jednímz projektů spolku Asaya, kterému se Filip Záruba věnuje se svými přáteli a pod jehož jménem probíhají přednášky a workshopy zaměřené na transpersonální psychologii, šamanismus, jógu a mystiku. Filip složil k tomuto filmu i hudbu, která je rovněž jeho velkou vášní. Animace z tohoto filmu budou doprovázet oba naše Vánoční koncerty v Banské Bystrici i v Praze.

FOTOGALERIE

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI