Milí přátelé,

 

srdečně Vás zvu k hluboké léčivé práci pro nás a pro matku Zemi v den JARNÍ ROVNODENNOSTI 20.3.2019 do Prahy.

 

V tento den půjde o energeticky dynamický a fyzický restart, s přívalem velmi rychlé tvořící síly pro rok 2019, který urychlí transformaci v mnoha směrech vnímání sebe sama a způsobů jak žijeme.

 

Je důležité využít tohoto vzácného momentu k zaměření pozornosti a načtení aktuálních informací, které v okamžik jarní rovnodennosti přicházejí.

 

Spustíme záměry pro všechno, co si v životě přejeme realizovat a prohlédneme do jaké oblasti našeho života potřebujeme vlít energii pro změnu a jasnost. 

 

 S láskou a vděčností

 

Karaimi

JARNÍ ROVNODENNOST 

20. 3. 2019

Aktuální meditace, tanec pro Zemi

Radiopalác Praha | Vinohradská 1789/40 | Praha 2

Cena vstupenky v předprodeji

850 Kč

Začátek akce od 19 hod.

HUDEBNÍ HOSTÉ

MAOK
MAOK
hudebník, zpěvák, skladatel

MAOK je hudebník, zpěvák, skladatel - originální člověk žijící naplno pro hudbu, kterou jedinečným a nenapodobitelným stylem vyjadřuje svoje prožitky a sny a převádí je do úchvatných hudebních obrazů plných magických bytostí a krajin. Skládá filmovou hudbu a vede inspiratibní workshopy.

MILOŠ VACÍK
MILOŠ VACÍK
hudebník, hráč na bicí nástroje a perkuse z celého světa. Skladatel, lektor, studiový hráč, výtvarník

Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, založil a hraje se Slunečním orchestrem, spoluzakladatel Šum svistu, člen mezinárodního projektu Slet bubeníků. Vystudoval výtvarnou školu Václava Hollara v Praze. V roce 2004 založil a vede I. školu samby v České republice, se kterou také vystupuje. Vydal třináct autorských cd a dvd, spolupracuje s orchestry, skupinami a předními osobnostmi české hudební scény. Na koncertních podiích procestoval Evropu, účinkoval, studoval a navštívil s hudbou Brazílii, USA, Egypt, Tunis, Libanon, Čínu, Koreu. Účinkoval v Shanghaji, na EXPO 2010 v Číně. Jeho sbírka bicích čítá více jak 200 nástrojů.

PAPIS NYASS
PAPIS NYASS
hrač na africké perkuse, tanečník

Pochází z Gambie. V Čechách působí od roku 1997. Věnuje se hře na africké perkuse (conga, bonga, djembe, sabar, marimba) a tanci. Jeho zkušenosti vychází z dlouholeté praxe a spolupráce s řadou hudebních a tanečních skupin (BA-TO-CU, Hypnotics, Tam Tam Orchestra, Lenka Dusilová Band, Alan Vitouš, Miloš Vacík). Je členem skupiny Tschikuna (afro beat-rumba rock band Congo).

FOTOGALERIE Z KONCERTŮ

KARAIMI
KARAIMI
www.haluzice.cz

Žena nadčasové hloubky pracující se zemskou energii, moderní šamanka přenášející spiritualitu původních učení do současného života, autorka úspěšných prožitkových workshopů tvůrčího seberozvoje a osobní vize. Každoročně vede velké transformační meditace v přechodových zlomových konstelacích rovnodenností a slunovratů. Vede skupinové cesty na posvátná silová místa na ostrovy Malty a do Kolumbie. Je zakladatelkou nadačního fondu ŽIVÁ ZEMĚ na podporu nositelů původní nepřerušené linie zemské spirituality stařešinů národa Kogi z nedostupných oblastí pohoří Sierra Nevada v Kolumbii.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI