Přihlášení

INFORMACE K CELODENNÍMU PROGRAMU

THE ROYAL RELATIONSHIP MICHAEL RICE

Královský vztah

Všichni toužíme přitahovat úžasné vztahy, obohacovat je a tvořit je tak, aby byly krásným vyjádřením naší společné lásky. Staré mytologické příběhy a kulturní tradice často popisují velmi výjimečné spojení mezi králem a královnou, polaritami božského aspektu muže a ženy. Ty představují určité atributy a schopnosti, které mohou úžasně obohatit a inspirovat naše existující vztahy. Král je propojen se zdrojem a přináší Nebe na Zemi… jeho prostřednictvím se svět stává bezpečným a plným hojnosti. Královna je spojena se Zemí a se svým tělem. Překypuje soucitem a empatií ke všemu živému ve světě. Vědomé spojení mezi těmito dvěma archetypálními energiemi nám pomáhá přitáhnout si do života výjimečný nový vztah, nebo výrazně transformovat ten stávající. 

Tento workshop otevírá energii královského vztahu, inspiruje nás k novým cestám, jak žít a tvořit ve vztazích k druhým.

SÍLA A DŮVĚRA VE VZTAHU Milan Surgoš

Všechny formy vztahu prožívané skrze pohyb a řeč těla v párovém tanci.

Tradiční výuka pomocí hry, tance a bojů s MILANEM.

Podle školy etnografa a psychologa Andreje Karimova vyučuje Milan tradiční pohybová cvičení a hry pro posílení osobní svobody, budování vnitřní síly a psychické stability.

Skrze tyto tradiční metody se učíme vnímat naše hranice i vnímat, když nám je někdo překračuje a učíme se s tím vypořádat, učíme se rozpoznávat naše bloky a strachy, které jsme získali v dětství a zdědili z předešlých pokolení, učíme se je rozpustit a odstraňovat.

ŽENSKÁ SEXUALITA AKO ZDROJ ŽENSKEJ SILY

TIBERIA

O Tiberii:

Narodila som sa ako žena, ale stala som sa ňou postupne. Dostala som do daru rôzne vedomosti, zručnosti a zasvätenia. Tá veľká a hlboká múdrosť dávnych vekov ma viedla a vedie po mojej ženskej ceste. Dôverujem sebe, mojej božskej podstate a prepojeniu so silami Univerza. 

Pracujem v rôznych priestoroch a na rôznych miestach. Mám rada tanec, maľujem na hodváb, pracujem s bylinami posvätným spôsobom a uctievam mágiu Zeme. Cvičím a tancujem posvätný tanec Mohendžodáro. Som certifikovanou terapeutkou a masérkou ženských masáží Mohendžodáro. Žijem v prepojení s rytmami Zeme. Všetky tieto veci vnímam ako príjemnú súčasť života ženy.

Tiberia

Tantrická kňažka masáži Mohendžodáro

www.hviezdnypramen.sk

 

LÉČIVÝ TRANS – kruh prožitkového bubnování
povede hudebník, léčitel Petr Piňos  http://www.petrpinos.cz/  a transovní bubeník Michal Haman http://leciverytmy.cz/cs

zakládající členové skupiny Létající Koberec (ethno-trance, * 1994) http://letajicikoberec.cz/

...pomocí rytmu, dechu a tance se společně otevřeme léčivému transu…

https://www.youtube.com/watch?v=1rOa6lySf40

http://prana.cz

---------------------------------------------------------------------------
Petr Piňos

nahrává relaxační a meditační hudbu, pořádá meditační léčivé koncerty, je spoluzakládající člen skupiny Létající Koberec (ethno-trance, * 1994). Vede semináře – léčení hudbou zejména ve spojení se změněnými stavy vědomí – relaxací, dechem a léčivým transem. Zkušenosti se změněnými stavy vědomí získal u prof. Stanislava Grofa. Společné semináře s Petrou Bzírskou ( Očistný dech), Veronikou Diamantovou (Šamanské cestování) a Michalem Hamanem (Léčivý trans)
www.prana.cz, www.petrpinos.cz

Michal Haman

je transovní bubeník, průvodce na cestě do uvolnění a extatické radosti, spoluzakládající člen skupiny Létající Koberec (ethno-trance, * 1994). Pořádá a vede Kruhy prožitkového bubnování, zážitkové workshopy, spolupracuje s Petrem Piňosem (seminář Léčivý trans – www.prana.cz), Ashou Ra-Sheeba (Taneční Trans – Fúze), s Patrikem Pelauchem ( hudební skupina Curanderos Musicos – deep minimal )

“Jednou z inspirací a vizí pro Kruh prožitkového bubnování mi byl zážitek extatické nepodmíněné radosti, který jsem měl před pár lety v rozšířeném stavu vědomí během hraní na obřadu s tradiční indiánskou medicínou. Zažil jsem v hlubokém uvolnění skutečnost, že radost je stejnou věcí volby, jako když si například teď a tady ladíme stanici na rádiu. Byl to osvobuzující zážitek slovy nevyjádřitelné intenzity. V běžném stavu většinou používáme jiný, podmíněný vzorec …. “
www.leciverytmy.cz

20. 6. 2017

Přihlášení