Odstupte od požadavků všedního dne, uvolněte se, objevte blaženost a vyjádřete tu nejlepší verzi sebe sama.

 

ASAF HACMON

učtitel jógy, Amsterodam 

Asaf je zkušený učitel Iyengar jógy s certifikátem Intermediate Jr. III. Je zakladatelem organizace LiveYoga a členem komise pro hodnocení učitelů Iyengarské jógové asociace Nizozemska. Jako dlouhodobý průzkumník mysli a těla Asaf získal v roce 1998 svou první lekci o jógě od duchovního učitele, s nímž úzce spolupracoval. Od této první třídy osivo jógy nepřestalo růst.


Během následujících let Asaf navštívil Indii pětkrát a studoval s různými učiteli v různých duchovních disciplínách, než objevil a zamiloval se do krásy a bohatství metody Iyengar Yoga. Asaf měl štěstí, že se BKS Iyengar (Guruji) setkal dvakrát a praktikoval v jeho přítomnosti, stejně jako studoval od svých dětí Geetaji a Prashantji.


Ve své výuce Asaf spojuje fyzickou praxi jógy asany s povzbuzujícím non-dogmatickou filozofií k vytvoření vědomé zkušenosti přítomnosti a živé moudrosti v těle a srdci. Po téměř smrti v roce 2010 prožil Asaf probuzení, které se nezastavilo. S jasnějším smyslem pro účel a pochopení se jeho učení vyvíjelo způsobem, který ukazuje na skutečnou celistvost, která spočívá ve vlastním vědomí srdce.

 


"Během své praxe jsem vypozoroval, že na rozdíl od našeho těla, které bude jeden den méně živé, naše vědomí bude navždy svítit svěžestí a lehkostí. Při výživě našeho těla naší praxí bychom se měli vždy snažit a kultivovat současný okamžik vědomí, který je spíše soustředěný na srdce než na naši psychickou stránku. Jednoho dne to může být velký rozdíl ". Asaf

 

 

 

“It is my observation that unlike our body which will be one day less vibrant, our consciousness will forever sparkle with freshness and nowness. While nourishing our bodies with our practice we should always try and cultivate a present moment awareness that is heart-centered rather than mental. One day this may make all the difference”. Asaf 

úterý 21. srpna od 17 hod. - neděle 26. srpna 16 hod.  

Spolek pro osobní rozvoj v Haluzicích u Kyjova  Haluzice 128

 

Yoga and Mindfulness Retreat with Asaf Hacmon

Letní pobytový retreat s kombinací fyzického i mentálního odpočinku s holandským lektorem jógy Asafem Hacmon.

21. - 26. 8. 2018

Přihlášení
Reservation