Vizi, záměr a představu svého života a budoucích rozhodnutí je třeba neustále nově tvořit a z nadhledu pozorovat, jakými cestami procházím, jaké příběhy mi do života vstupují, co mi říkají a jak se cítím. Zachycovat zprávy a znamení tohoto společného jazyka světa, který k nám každý den hovoří, znamená, že jsme otevřeni nechat si pomoci z velkého celku, který vše propojuje a pomáhá nám utvářet ty úžasné synchronicity, které prostě nevymyslíte.

Na tomto workshopu vás provedu zásadní změnou úhlu pohledu na sebe sama, uvědoměním a transformací omezující „malosti“, ne-možnosti změnit se a pochopením se ve svém "nemohu", "nezasloužím si" či "nemám na to", objasněním, proč se věci nedějí tak jak chceme a osobní proměnou naladěním se na vyšší principy tvořících sil a pochopením, jaké kroky podniknout k dosažení vyšší vibrační frekvence a umožněním, aby se věci děly tak jak si přejeme.

Stanete se jasným vědomým tvůrcem své budoucnosti, vytvoříte novou svobodnou mapu života – magickou VIZI – budete pracovat skrze sebe s mocnými živly Země a učit se, jak materializovat přání své Duše. Rozvinete svoji kreativitu a komunikaci uvnitř sebe a s ostatními, budete pracovat v krystalické posvátné geometrii, meditovat a tančit osobní vizi jako ten…

KDO VÍ…

 • KDE

  Haluzice u Kyjova
 • KDY

  8.-11.9.2018: Začínáme v sobotu 8.9. v 18hod., končíme v úterý 11.9. kolem 16hod.
 • PŘÍSPĚVEK

  7500 Kč/300 EUR zahrnuje workshop, stravu, ubytování
 • REZERVACE

  Mabel, rezervace@haluzice.cz
Přihlášení
KARAIMI
KARAIMI

Autorka úspěšných workshopů tvůrčího seberozvoje a osobní vize. Je živým příkladem v tvoření vlastní reality a inspiruje k tomu druhé. Učí vztahům ve všech rovinách lidské existence, vědomému prožívání těla, emocí a duše. Je zakladatelkou Transformačních a léčivých meditací. Pracuje s kolektivním vědomím na původních silových místech po celé Zemi. Propojuje současný rychlý život s rytmem přírody a cykly Země. Baví ji zajímaví lidé, poznávat svět a má ráda divočinu mezi lesy, kde žije. Je sice trochu jiná, ale miluje květiny.