PŘECHOD 18/19

Přihlášení

TRANSITION 18/19

Reservation

Dílna "Přechod 18/19" je čtyřdenní ceremonie vědomého tance, která označuje přechod z jedné časové fáze do druhé, přechod z jednoho roku do druhého. Zažíváme mnoho různých “přechodů” během svého života a můžeme si vybrat, jak je “označíme” a oslavíme. Většinou však zapomínáme uctít na hlubší úrovni tyto důležité momenty svého života. Příchod nového roku je jedním z takových momentů, který se stále vrací.

A co vlastně budeme dělat v tomto společném čase?
Budeme tančit, zpívat, dívat se zpátky i dopředu, pohybovat se na místě, meditovat, oslavovat, necháme téct své slzy a otevřeme srdce pro něco nového. Vystoupíme z času do neznámého prostoru, proto budeme bez hodinek, telefonů a laptopů.

Díky tomuto pozorování a zkoumání sebe sama se posléze vynoříme se silnějším smyslem pro svou osobní zodpovědnost ke všem aspektům života -  a také zářící a prosvětlující tak cesty světa, jehož jsme nedílnou součástí.

Dílnou společně provázejí Raduca a Saryo (NL).

KDY: sobota 29. prosince 2018 17 hod.- úterý 1. ledna 2019 15 hod.

KDE: Haluzice u Kyjova

Cena pobytu zahrnuje ubytování ve společné místnosti na pohodlné matraci,
vegetariánskou plnou penzi včetně speciálního silvestrovského a novoročního menu, nápoje a kurzovné.

7700 Kč/310 EUR - platba celé částky převodem do 1.12. 
8100 Kč/ 330 EUR - platba celé částky převodem po 1.12.

  • S SEBOU

    spacák, uzavíratelnou láhev na pití, oblečení na tanec, ve kterém se cítíte dobře a hlavně pohodlně, a též oblečení na pobyt a ceremonie venku. Tančí se většinou naboso nebo v měkkých tanečních botách.

‘Transition’ is a 4 day’s Conscious Dance Ceremony and marks the passage from one phase of time to another, from one year to another year. There are many passages in our lives and we can choose to mark and celebrate them, but often we forget to acknowledge these important moments on a deeper level. Changing of the year is one of the important ones which is coming back all the time. 

This is what we do during our time together: we dance, breathe, sing, we look back and forward, move on the spot, meditate and celebrate, we release our tears and we open the heart for the new. We step out of time, into space of not knowing, therefor it will be a time without phones, laptops and watches.  

Through this self-exploration we emerge with a stronger sense of personal responsibility to all aspects of our lives – radiating all the way out to the larger world of which we are a part.

WHEN: Saturday December 29th 2018 5 pm - Tuesday January 1st 3 pm

residential, including food and festive menu & accommodation (in dormitory, bring your own sleeping bag, mattress available)

WHERE: Haluzice u Kyjova

Workshop payments via bank

7700 Kč/ 310 EUR early bird before December 1st 
8100 Kč/330 EUR after December 1st

This includes meals and accommodation.

We teach in English & Czech and both will be translated

  • TAKE WITH YOU

    sleeping bag, eco drinking bottles, dancing dress and shoes (soft)

RADUCA
RADUCA
WWW.RADUCA.CZ

Raduca a Saryo jsou akreditovanými lektory 5R a OF a budou podporovat každého v tom, aby skutečně byl tím, kým je. Oba učí svobodný vědomý tanec už řadu let. Jejich zdroje vycházejí z dalších pohybových a meditačních praxí.

SARYO
SARYO

Raduca and Saryo are both qualified 5Rhythms and Open Floor Dance teachers and they support you to embody the person you truly are. They have a long history of teaching Conscious Dance and other practices.