s      K A R A I M I

 

 

 

Transformační,

léčivý

a relaxační

pobyt u moře

na souostroví

Malta

 

 

 

 

Moře sluncí

 

Zveme Vás na cestu za radostí, sluncem, mořem a za spojením se svojí krásnou podstatou. 

 

 

 

 

Na Maltě

se nacházejí jedny

z nejstarších chrámů

světa, 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

místa silných

magických

energií,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

místa

transformace, 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kde do Vás dýchají zprávy rovzpomenutí a kde cítíte více než kde jinde původní moudrost matky Země,

 

 

 

otisk dávných rituálů Bohyně, jejíž tradice zde stále žije.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechno, co si dokážete vymyslet a přijmout, je Vaše! Nemějte žádné pochybnosti. Odmítejte příjmout starosti, spěch, nebo strach. Síla, která všechno zná a vykoná, je ve vašem nitru a naslouchá i nejtiššímu šepotu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bydlíme nikým nerušeny v pohodlí jediného hotelu **** na ostrově Comino, plavíme se loděmi, cvičíme, meditujeme a dobře a bohatě si pochutnáváme na specialitách maltské kuchyně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budete okouzleny

živelností přírody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŘEKLY O POBYTU ŽENY, KTERÉ MOŘE SLUNCÍ ZAŽILY...

Bylo to celé o prožitku, takže velice těžké vyjádřit se slovy... ale všechno toto se mi odehrálo / ukázalo v jakési formě již před odjezdem, v průběhu i po odjezdu.. a velmi za to děkuji ❤️ Bylo to o prožití síly a sounáležitosti žen. O vnitřní síle v každé z nás. O propojování se s ostatními. O otevírání srdcí. O lásce. O nových přátelstvích. O sebelásce a učení se o ní. A znovu o ženách a jejich kolektivní síle. O znovu objevování a uvědomění si své ženskosti. O lunu a ženském těle. O citu. O intuici. O pravdě. O nezištné pomoci druhým. O soucítění. O meditaci. O přírodních cyklech a tedy cyklech v nás. O nádherné přírodě a posvátných silových místech. O navrácení se a propojování se k Matce Zemi, a tedy samy k sobě. O Božstvu. O vztahu maminka - dcera a jejímu čištění. O čištění bloků a strachů. O jedinečnosti každého. O kráse každého. O odpuštění. O jednotě. O rozšiřování vědomí a božskosti v sobě. O světlu a tmě. O přírodních živlech. O moři. O vnímání lidí, zvířat, rostlin, prakticky všeho okolo sebe. O nekonečné naději. O vděčnosti. O kráse. A v neposlední řadě o zrcadlení a odpovědích.

MONIKAúčastnice zájezdu

Pobyt s Karaimi na Malte... takže milé ženy, tu je môj príbeh s Karaimi na Malte. Prvotné šoky – ako hustý lejak v deň odjazdu, hodinové meškanie letu, prejazd Maltou busom – kedy som pochopila inštrukcie, že si máme zobrať so sebou zázvor a posledná časť transportu – plavba loďou na ostrovček Comino, ma tak vyčerpali a rozbili, že som ani milovanej Karaimi nedokázala padnúť do náručia a to nás tam poctivo čakala a srdečne vítala každú z nás na pobreží. Tak a aby ešte toho nebolo málo, aj izba sa mi nezdala zrovna dva krát luxusná, skrátka Nič moc! Takže z naladenia: Čo tu ja robím, to zasa bol nápad a ja sa ani do konca pobytu nedám do kopy! (všetko som si samozrejme prežívala v tichosti ono ani sa inak nedalo, lebo chuť a sila rozprávať sa niekde po ceste stratili) tak z tohoto naladenia, sa neviem akým zázrakom stal zážitok na celý život. Pretože, Ostrov a Karaimin prístup si Vás začne hýčkať a liečiť, neviem kedy presne sa to stalo, ale zrazu som začala vnímať ako sa do mňa vlieva energia, taká zvláštna, dávna, vekmi zabudnutá, ale zároveň známa, všetko vo mne stíchlo, pochybnosti sa vytratili priestor a duch ostrova si Vás naladí, srdce sa otvorí a duša začne spievať a vy naplno môžete prežívať napojenie, kedy zrazu viete a naplno prežívate – Esenciu Ostrova, očistnú silu Vody a Vetra, pálivú ale zároveň dobíjajúcu silu Slnka a v neposlednom rade milovanú Matku Zem. Už len rýdza a silná prítomnosť živlov urobí svoje ale Pozor to z ďaleka nie je všetko. Karaimi Vás prevedie takými miestami a procesmi, že slová sú zbytočné, zostane iba hlboký pocit vďaky a naplnenia. A tá krása, keď zrazu celá skupina sa stane jednou bytosťou, keby v každej jednej uvidíte svoju sestru a začnete milovať celé dielo Stvoriteľa a všetky veky každým okamihom stále viac a viac...skrátka Zamilujete sa! Tak, o tom bol pre mňa pobyt na Malte a odchádzate s pocitom, že vlastne neodídete, že zostávate, potom sa v srdci objaví hlas milovanej osoby, ktorá na Vás čaká a poviete si: Ok, ale určite sa sem vrátim a najlepšie do tej istej izby. 😉

MIRKAúčastnice zájezdu

Spontánně... Po příjezdu jsem pobyt doporučila asi 5 nejbližším přítelkyním, kdybych mohla, tak jim to rovnou zaplatím a výšku je!

JOLAúčastnice zájezdu

PŘIHLÁŠENÍ NA ZAŽITKOVÝ POBYT MOŘE SLUNCÍ S KARAIMI

V TERMÍNU: 25. 5. - 2. 6. 2019

Pro přihlášení je nutné vyplnit údaje dle platného cestovního dokladu - občanský průkaz nebo cestovní pas.

Přihlášení

 

 

Letecké info

Společný odlet z Vídně ve 10:40 hod., návrat do Vídně v 19:00 hodin.

Ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel u moře na ostrově Comino, dvoulůžkové pokoje, doprava lodním taxi.

Strava

Polopenze formou nabídkových stolů, bohatý výběr čerstvých maltských specialit, vegetariánské pokrmy.

Příspěvek

29 950 Kč / 1 198 Eur zahrnuje plný program workshopu s Karaimi na 9 dní, letenky, dopravu po Maltě, ubytování, polopenzi, výlety a vstupy na posvátná místa.

Kontakt

Eyera: eyerahaluzice.cz, 00 420 731 048 836, Zapsaný spolek pro osobní rozvoj v Haluzicích www.spolekhaluzice.cz

 

 

 

 

 

K A R A I M I

 

                                                                  

Moderní žena, která je živým příkladem v tvoření vlastní reality a inspiruje k tomu druhé.

Učí vztahům na všech rovinách lidské existence, vědomému prožívání těla, emocí a duše.

Pracuje s kolektivním vědomím na původních silových místech po celé Zemi. Propojuje současný rychlý život s rytmem přírody a cykly Země.

Baví ji zajímaví lidé, poznávat svět,  má ráda divočinu mezi lesy, kde žije a miluje květiny.

 

 

 

 

 

 

Domů se vracíme

naplněné a šťastné.