Haluzice leží v jedinečné krajině magického pohoří Chřiby, osídleného již v pravěku. Průvodce RONAN nám představí okolní místa síly, např. Slovanská hradiště Klobouk a Klimentek nebo keltské obřadní skály Kozel a Kazatelna. Pomocí šamanských technik oživíme léčivé prameny, například studánku Zdravá voda, kde měl svůj svatý háj již německý kněžna Frigitil. Podíváme se do barokních zámeckých zahrad v Miloticích a na místo, kde podle legendy stálo magické centrum Velké Moravy. Vyzkoušíme různé způsoby komunikace s
geniem loci. Naučíme se geomantické a landartové techniky, jak dlouhodobě pracujeme s energií posvátných míst našich předků. Využijeme k tomu i šamanské hudební nástroje, na které v neděli hraje muzikoterapeutka Lucie Čapková. Přesuny v krajině se uskutečníme osobními auty. Otevře se nám náruč magického místa, kde za hvězdných nocí načerpáme přírodních sil v krásném prostředí haluzického komplexu pro naše ubytování, vegetariánské pokrmy, místní kavárnu a hudební programy.

 

pátek 25. května 18 hod. - neděle 27. května 16 hod.  

Spolek pro osobní rozvoj v Haluzicích u Kyjova  Haluzice 128

 

Honza RONAN Kroča

Průvodce po posvátných místech a iniciačních cestách.

Moderní geomantie, jak jí chápeme my, je nauka o vlivu krajiny a přírodních sil na člověka a jeho tělo i duši. Návštěvou magických míst krajiny můžeme uzdravit své tělo, doplnit energii, očistit myšlení a někdy i prožít spirituální zkušenosti a rozšířit vědomí.

Návštěva posvátných a magických míst často silně zapůsobí i na člověka, který nemá žádné předchozí duchovní zkušenosti. Návštěvu těchto míst s geniem loci proto můžeme doporučit se zkušeným průvodcem, který vás bezpečně provede i do složitěji přístupných míst, a pomůže vám plně vychutnat atmosféru každé lokality.

www.geomancy.cz

 

Lucie Čapková

Průvodkyně magickou krajinou zvuku, muzikoterapeutka.

Tvořím hudbu, která lidem pomáhá otevřít srdce

a nahlédnout do darů svého nitra, rozpomenout se, kdo opravdu jsme a objevit svou jedinečnost.

 

Skrze svůj hlas a hudbu pomáhám lidem prožít hlubokou krásu poznání sebe sama v propojení s Jednotou Bytí.

Hudbu tvořím v přítomném okamžiku teď a tady. Hraji a zpívám i v krajině na posvátných místech pro bytosti přírody i Matku Zemi.

 

Ze svých hlubokých prožitků Bytí v harmonii a souladu, vytvářím olejové obrazy – Zářiče, které lidem ukazují cestu do svého nitra, aby objevili a mohli rozvíjet své Dary a Poznání.

Více zde: https://www.cestapropojeni.cz/

 

MAGICKOU KRAJINOU HALUZIC

Víkendové putování za silovými místy v Haluzicích a okolních kopcích.

25. - 27. 5. 2018

Přihlášení