ČASTÉ DOTAZY

Jak staré dívky mohou na ženské semináře?

Na Grál posvátného ženství a Spirituální sexualitu ženství mohou dívky od 15 let.

 

Jak stará miminka mohou na Jméno duše?

Na Jméno může přijít maminka s narozeným miminkem do jednoho roku, zároveň probíhá u obřadu křest. Po dobu meditace i při obřadu v geometrii drží maminka dítě v náručí. Starší děti by se měly rozhodnout již samy, zda chtějí jméno duše přijmou, proto se mohou hlásit od sedmého roku svého života a za doprovodu rodiče přijít na posvátný obřad.

 

Mohu si s sebou na seminář vzít dítě?

Na semináři jste v transformačním procesu, při kterém je lépe, ponecháte-li si pro zpracování procesů prostor pouze pro sebe. Přítomnost dětí na seminářích není možná. Ženy tuto situaci řeší tak, že si zajistí pro děti hlídání, pokud kojíte, může se Váš blízký s dítětem ubytovat v blízkém okolí.

 

Můžeme na Rovnodennost přijet jako celá rodina i s malými dětmi? Platí v tom případě i děti?

Jedná se o celodenní meditační workshop a ze zkušenosti víme, že děti celý den pozornost nejsou schopny udržet.

 

Můžu si s sebou do Haluzic vzít pejska?

Brát si s sebou na akce v Haluzicích čtyřnohé přátele není povoleno, je zde spoustu místních zvířat, které mají speciální režim a je to jejich domov, který stráží.

 

Mohu si seminář odpracovat nebo ho platit na splátky?

Jsme velmi otevřeni vzájemné spolupráci, je to velmi individuální ale jednoznačně preferujeme finanční úhradu.

 

Co když se přihlásím na cyklus Grálů a na nějaký seminář nakonec nebudu moci přijet? Mohu si nahradit seminář v dalším roce? Budu moci dále pokračovat v cyklu, když nebudu moc přijet např. na Grál II.?

Cyklus Grálu posvátného ženství je ucelený na sebe navazující celek seminářů, z kterého není možné vyjímat jednotlivé části. Pokud by taková situace z vážných důvodů nastala, je nutné opustit stávající skupinu a přidat se ke skupině nové. Zajistíme Vám však přednostní účast, abyste mohla započatou práci v cyklu Grálu dokončit. Vynechat seminář by pro Vás nemělo žádný význam a pro celou uzavřenou skupinu také ne. Cyklus Grálu bude probíhat v půlročních intervalech.

 

Mohu přijet o den dřív na seminář a přespat již v Haluzicích?

Většina seminářů začíná ve večerních hodinách s přespáním v Haluzicích. Pokud jste z daleka a potřebujete přespat v místě, využijte, prosím, ubytovací kapacity v okolí. Prostor Haluzic je na každou akci speciálně připravován, proto ctíme termíny začátků a konců všech probíhajících akcí.

 

Rád bych se objednal individuální setkání s Karaimi?

Pokud chcete s Karaimi přímo promluvit, bude nejlépe když se zúčastníte některého z jejích workshopů -  to je způsob, kterým pracuje a setkává se osobně s lidmi. Individuálně teď setkání nenabízí, protože je naplno vytížená prací se skupinami. Na workshopech pracuje s každým účastníkem individuálně s podporou skupiny, je to velmi silná práce a má s ní vynikající výsledky. Proto Vám mohu doporučit přihlásit se na některý z jejích workshopů.

Aktuálně můžete využít také veřejných akcí, kam je Karaimi zvána, kde ji můžete vidět a kde můžete dostat informace od Karaimi při jejím proslovu, při meditaci nebo také odpovídá na individuální otázky.

 

Mohu na semináři řešit vrozené či jiné nemoci?

Semináře Karaimi jsou silně transformační a jedná se o celostní terapii těla, emocí i duše. Při seminářích používá také podporu vysokovibračních esenciálních olejů, které sama vyrábí. Některé vrozené nemoci však nespadají do sféry osobního rozvoje a jsou člověku dány za jiným účelem, většinou duchovního růstu. Worksopy Karaimi jsou silné a zasahují i naši DNA, řešit se nemoci dají, vyléčení je velmi individuální.

 

Mohu absolvováním semináře změnit svoji rodinu? Je některý, který působí na rodovou linii?

Vaše práce na sobě zákonitě působí i na Vaše okolí a zasahuje Vaši rodovou linii. Některé semináře s tématy rodu silně pracují, jako Grál posvátného ženství a Posvátná sexualita ženy.

Zeptejte se nás